Главная » Недвижимость и строительство » Як знизити ризики покупки вторинної нерухомості у Львові?

Як знизити ризики покупки вторинної нерухомості у Львові?

Як знизити ризики покупки вторинної нерухомості у Львові?

Купівля власної квартири з індивідуальним опаленням, на вторинному українському ринку нерухомості, навіть з огляду на високий попит на пайове будівництво, не втратила своєї актуальності. Нерухомість від власника має безліч переваг, основною з яких є придбання готових до заселення квадратних метрів. Завдяки цьому відразу після укладення договору новий власник житлоплощі може зайнятися безпосереднім переїздом, а не чекати поки забудовник введе об’єкт в експлуатацію. Але при цьому ризиків на вторинному ринку не менше ніж при покупці нового житла.

Варіанти оплати вартості житла на вторинному ринку

Перед активними пошуками нерухомості у Львові важливо зорієнтуватися в ціноутворенні, а також перевагах та недоліках різних варіантів, запропонованих на українському ринку. При цьому потрібно визначитися, за які гроші буде купуватися житло. Сьогодні існує три основних способи придбання вторинної житлоплощі:

 • Внесення повної вартості готівкою. Це найпростіший та найвигідніший варіант. Але для цього потрібно накопичити досить велику грошову суму. Та якщо вам це вдасться, залишиться просто знайти пропозицію що підходить та укласти угоду.
 • Отримання іпотечного кредиту в банку. З огляду на те, що, не кожен українець здатен зібрати необхідну суму грошей для придбання нерухомості, банківський кредит є непоганою альтернативою. Однак далеко не всі фінансові організації охоче видають кредити на покупку вторинної нерухомості.
 • Подвійна угода, обумовлена одночасним спродажем та покупкою житла. Такий варіант підходить, в разі якщо ви хочете поліпшити житлові умови, продавши свою однокімнатну квартиру та купивши більш просторий варіант.

Природно це тільки популярні варіанти придбання житлоплощі, адже можливо ще розселення, обмін та інші способи. Однак відповідний варіант доведеться вибирати тільки покупцеві.

Самостійні пошуки оптимальних варіантів

Знайти житло, що повністю відповідає вимогам покупця досить складно. Однак якщо вас цікавить продаж квартир з індивідуальним опаленням Львів, то варто скористатися функціоналом сайту DOM.RIA. Тут нерухомість краще шукати серед перевірених оголошень. Це має на увазі що квартиру відвідувала спеціальна людина – інспектор, котрий ретельно все задокументував та сфотографував панорамною камерою. Програму перевіреного житла вже оцінили тисячі українців. А враховуючи, що DOM.RIA №1 серед сайтів в Україні, які працюють у сфері нерухомості ви легко зможете продати або купити житло.

Наступним, важливим етапом, є перевірка нерухомості у Львові на питання юридичної чистоти. Вам належить з’ясувати, хто прописаний на конкретних квадратних метрах, чи є особи які відбувають покарання в місцях позбавлення волі, чи є квартира приватизованої або державної, чи проживають тут неповнолітні особи та інші громадяни, які претендують на квартиру.

Особливу увагу приділяємо договору

Після того як житлоплоща з індивідуальним опаленням обрана, та ви впевнені, що вона підходить всім вашим вимогам, прийшов час вносити аванс. При цьому пам’ятайте, що гарантувати майбутній успіх угоди ніхто не може. Тому залишаючи завдаток, вимагайте у продавця письмову розписку.

Коли всі складні етапи пошуку та вибору житла позаду та нюанси майбутньої угоди з власником квартири обумовлені, залишається приділити увагу договору, в якому повинна міститися наступна інформація:

 • Правдиві дані про покупця та продавця, взяті з їхніх громадянських паспортів.
 • Юридична адреса об’єкта угоди, її докладний опис та інші технічні моменти.
 • Точна дата фінального укладання угоди.
 • Підсумкова вартість нерухомості, що купується.
 • Розмір внесеного авансу та можливість його повернення в разі форс-мажорних обставин.

Додатково потрібно прописати права та обов’язки, зацікавлених в угоді сторін. Та тільки пройшовши всі складні етапи придбання вторинної нерухомості можна стати єдиним законним її власником.

Альтернативна покупка нерухомості

У випадку з альтернативною покупкою житла з індивідуальним опаленням у Львові потрібно дотримуватися наступного плану:

 • отримати базову інформацію про різні варіанти з урахуванням майбутніх доплат та інших супутніх витрат;
 • підготувати нерухомість до продажу, провести її візуальну оцінку, зробити якісні фотографії та викласти оголошення в інтернеті;
 • презентувати житлоплощу потенціальному покупцеві, прийняти авансовий платіж, зібрати та сформувати необхідну для законної угоди документацію;
 • водночас буде потрібно шукати квартиру що підходить, вивчаючи всі доступні джерела інформації.

Якщо ви вирішили самостійно зайнятися обміном нерухомості, то підготуйтеся до тривалого пошуку покупця власної житлоплощі та вибору оптимального варіанту нового житла. Також має бути вивчена супутня угоді документації, організовано безпечну передачу грошей та інші важливі питання.


Написать комментарий

You must be Logged in to post comment.