Главная » Недвижимость и строительство » Особливості вибору квартири в новобудовах

Особливості вибору квартири в новобудовах

Особливості вибору квартири в новобудовах

Вибір квартири в новому будинку починається з вивчення особливостей будівельної компанії, що займається зведенням новобудови. Тільки вибравши відповідального забудовника можна бути впевненим, що будинок буде введений в експлуатацію у встановлені терміни. В іншому випадку покупець може залишитися без квартири та без грошей. Тому щоб уникнути проблем варто хоча б трохи розбиратися в особливостях первинного українського ринку нерухомості.

На яких умовах ґрунтується вибір житла в новобудовах?

Визначившись з бюджетом, виділеним на дорогу операцію та перевагами всіх членів сім’ї в особливостях планування та інших параметрах квартири, можна переходити до пошуку відповідального забудовника. При цьому вивчаючи особливості будівельної компанії приділіть увагу наступним моментам:

 • Історії будівельної компанії, відгуками клієнтів та розміщенню офісів.
 • Вартості квадратних метрів. Якщо ціна квартири занадто низька – це перша ознака, що новобудова перетвориться на довгобуд.
 • Просуванню будівельних робіт. За швидкістю появи нових поверхів можна судити про сумлінність забудовника.
 • Документами на будівництво. Будь-яка будівельна компанія повинна мати дозвіл на будівництво та проектну декларацію.
 • Особливостям укладення договору та способам внесення грошей. Якщо в договорі міститься багато супутньої інформації та незрозумілих пунктів, швидше за все забудовник намагається обдурити клієнта.

Якщо ви не хочете поповнити ряди ошуканих інвесторів потрібно чітко розуміти свої права, здійснюючи операцію з нерухомістю. Завдяки отриманій інформації можна звести ризики до мінімуму. А більш детальну відповідь які критерії вибору квартири в новобудові можна знайти на спеціальних сайтах в інтернеті.

Чому приділити увагу вибираючи нову квартиру?

Самостійний вибір квартири що підходить в новому будинку, за порадами професіоналів, повинен ґрунтуватися на таких критеріях:

 • Транспортній розв’язці новобудови. Важливо щоб зупинки громадського транспорту перебували в пішому видаленні від будинку.
 • Екологічній обстановці району. Не варто купувати квартиру в будові поруч з якою працюють великі промислові підприємства.
 • Безпеки району. Якщо в районі де ведеться будівництво будинку несприятлива кримінальна обстановка, то потрібно задуматися про пошук іншої квартири.
 • Розвитку інфраструктури. Важливо щоб в пішої доступності від новобудови були спортивні секції, школи, дитячі садки, поліклініки, магазини та інші об’єкти що забезпечують комфортне проживання.
 • Характеристиці будівлі. В першу чергу приділіть увагу матеріалам та технології, що використовується в будівництві.
 • Особливостям житлоплощі. У даній ситуації потрібно приділити увагу плануванню приміщень, розміщенню вікон відповідно до сторін світла, висоті стель та іншим особливостям квартири.

Вибираючи квартиру в новобудові підходите до цього питання комплексно. Тільки оцінивши всі особливості нерухомості можна стати власником житла, яке буде приносити позитивні емоції всім членам сім’ї.

Вибираємо поверх розміщення житлоплощі

При виборі квартири в новобудові не останню роль відіграє поверх її розміщення. Від цього залежить комфорт проживання всіх членів сім’ї. Також від цього залежить вартість нерухомості. Важливо розуміти, що, купуючи житло на першому поверсі ви втрачаєте розкішних видів, що відкриваються з квартир на верхніх рівнях. Також проживаючи на першому поверсі потрібно бути готовим до постійного шуму, що доносяться з вулиці. Плюс до всього у квартиру на нижньому рівні простіше забратися злодіям. Тому популярністю користується житлоплоща вище третього рівня. Хоча тільки Вам вибирати де та яку квартиру купувати.


Написать комментарий

You must be Logged in to post comment.